Język / language:

Usługi - zakres i koszty

Strona www dla czasopisma

v. 1.6

Ze względu na charakter systemu, model wdrożenia oraz doświadczenie naszych specjalistów możemy zaproponować Państwu szereg usług. W miarę rozwoju systemu ilość modułów uruchamianych na żądanie w systemie będzie wzrastać. Będziemy również świadczyć usługi nie związane bezpośrednio z systemem mające na celu wsparcie pracy redakcji czasopisma naukowego oraz rozwój epublishingu. Natomiast wybrane usługi, które świadczymy od lat będziemy dostosowywać do specyfiki działania redakcji.

 

Editorial software - system wdrażany jest w oparciu o opłaty abonamentowe:

 • miesięczne lub roczne opłaty abonamentowe płatne przez cały okres użytkowania systemu (umowa podpisywana min. na 2 lata) - ZAPYTAJ O WYCENĘ

 


 

 Editorial dedicated addons - dedykowane dodatki dla systemu

 • moduł umożliwiający autorom prac edycję danych autorów manuskryptu po jego przesłaniu do redakcji
  (edycja danych: imię i nazwisko, email, afiliacja; edycja kolejności autorów pracy; dodawanie/usuwanie autorów) wdrożony moduł można włączać lub wyłączać dla czasopisma w zakładce Administracja>Ustawienia

  - 450,00 zł netto
 • nowa grupa użytkowników: Sekretariat
  Grupa z takimi samymi uprawnieniami jak edytor główny czyli z dostępem do wszystkich prac i funkcji administracyjnych. Wdrożenie tej grupy umożliwia jednak odizolowanie edytorów prowadzących od pozostałych prac, które im nie podlegają. Czyli edytorzy prowadzący będą widzieć po zalogowaniu w swoim panelu tylko prace im przyporządkowane i nie będą mieli dostępu do zakładki Administracja. Użytkownicy o uprawnieniach Sekretariatu będą mogli zarządzać redakcją i stroną www czasopisma oraz przyporządkowywać prace edytorom prowadzącym. Natomiast Edytor główny nadal będzie miał szerokie uprawnienia, jednak jego funkcja będzie mniej administracyjna.

  - 480,00 zł netto
 • moduł archiwizacji i przeglądu komunikacji pomiędzy użytkownikami systemu
  System rejestruje komunikację między użytkownikami dla danej pracy (wiadomości systemowe oraz korespondencja generowana przez panel ręcznie). W panelu edytora w szczegółach danego manuskryptu pojawi się kolejny dział „archiwum korespondencji” gdzie można przeglądać dotychczasową wymianę korespondencji z danym użytkownikiem. Dział funkcjonuje w formie tabelki z kolumnami z możliwością sortowania i wyszukiwania. W tabeli znajdą się nazwiska i uprawnienia wszystkich nadawców oraz nazwiska odbiorców, którzy są związani z daną pracą oraz daty przesłanych wiadomości. Po kliknięciu w daną pozycję pojawi się treść korespondencji.

  - 550,00 zł netto
 • moduł notatki edytorskie
  W panelu edytora w szczegółach danego manuskryptu pojawi się kolejny dział Notatki, dzięki któremu możliwe jest dodawanie kolejnych notatek dotyczących pracy opatrzonych datą, z możliwością ich późniejszego przeglądania. Jeśli dana notatka jest dłuższa niż dwie linijki pojawi się link „więcej”, po kliknięciu na który rozwinie się cała treść notatki.

  - 150,00 zł netto
 • moduł dodawania/edycji wybranych zakładek do paneli użytkowników
  Możliwość dodawania zakładek/podstron z treścią do paneli konkretnych grup użytkowników. Np. zakładka Informacje dla autorów widoczna tylko po zalogowaniu dla Autorów itp.

  - 300,00 zł netto
 • moduły dedykowane (zarówno dla Editorial software jak i Editorial website)
  ZAPYTAJ O WYCENĘ

 Editorial website - strona www dla czasopisma naukowego (bez systemu Editorial software)

Opcja szczególnie użyteczna dla czasopism publikujących artykuły bez konieczności recenzji. Jeśli redakcji nie jest potrzebny obieg dokumentów, recenzje itp. natomiast zależy jej na publikacji swoich artykułów w ramach zeszytów i woluminów online na zasadzie "open acces" wówczas Editorial website jest rozwiązaniem idealnym. Udostępniamy Państwu gotową stronę internetową dedykowaną dla czasopisma naukowego (strona pokazowa - zobacz tutaj). W ramach funkcjonalności redaktor/administrator może zarządzać następującymi modułami na stronie:

 • Woulminy, zeszyty
 • Manuskrypty na www
 • Mailing
 • Zarządzanie stroną www

Witryna posiada gotowe rozwiązania umożliwiające publikację artykułów na stronie www w ramach woluminów i zeszytów w formie wspomagającej ich indeksację w sieci (automatycznie generowane metadane zgodne z wytycznymi Google Schollar). Redaktor/administrator dodając kolejne artykuły tworzy archiwum czasopisma. Archiwum zawiera listy woluminów oraz zawartych w nich zeszytów, wyświetla spis treści danego zeszytu, a także zgodnie ze standardami prezentuje podstronę konkretnego artykułu (tytuł pracy, autorzy, afiliacja, abstrakt, słowa kluczowe, nazwa czasopisma, rok publikacji artykułu, numer woluminu, strony od-do, datę pierwszej publikacji online, DOI oraz pełny tekst artykułu na stronie lub jego wersja do pobrania w pliku PDF). Wyszukiwanie artykułów na stronie czasopisma zapewnia internautom funkcjonalna wyszukiwarka. Natomiast treść wybranych podstron może być swobodnie edytowana przez administratora za pomocą intuicyjnych edytorów WYSWYG. Dodatkowo redakcja może wysyłać do swoich czytelników mailing zawierający spis treści wybranego zeszytu. Wszystkie powyższe funkcje umożliwiają redakcji stworzenie własnej strony www czasopisma z funkcjami zapewniającym swobodny dostęp (open acces) internautów do publikowanych treści artykułów naukowych. W ramach wdrożenia dostosowujemy szablon strony do kolorystyki czasopisma oraz wzbogacamy go o elementy charakterystyczne dla danego czasopisma dostarczone przez redakcję (logotypy, motywy graficzne, zdjęcia). Profesjonalna strona www czasopisma naukowego zawierająca opisane powyżej funkcje wpływa znacząco na zwiększenie dostępności i cytowalności artykułów w nim zawartych.

Editorialwebsite to aplikacja wdrażana w modelu SAAS (Oprogramowanie jako usługa) i hostowana na naszych serwerach dedykowanych. Licencja i hosting aplikacji zawarta jest w opłacie abonamentowej. Ewentualne moduły dedykowane na stronie wyceniane są indywidualnie.

W zależności od preferencji klienta dostępne są dwie formy płatności wdrożenia strony www dla czasopisma naukowego:

 • jednorazowa opłata wdrożeniowa 2600,00 zł netto + roczne opłaty abonamentowe 500,00 zł netto przez cały okres użytkowania strony czasopisma;
 • miesięczne opłaty abonamentowe 150,00 zł netto przez cały okres użytkowania strony czasopisma;

 


 

Editorial services - usługi dedykowane

 • wprowadzanie artykułów archiwalnych na stronę www czasopisma
  (usługa dostępna zarówno dla użytkowników Editorial software jak i Editorial website)
  - średnio 6 zł netto/artykuł (wycena uzależniona od ilości artykułów do wprowadzenia)
 • zaprojektowanie ( lub odtworzenie) oraz przygotowanie do druku logotypu czasopisma
  - 600,00 zł netto
 • skład DTP artykułów wraz z przygotowaniem do druku
  - ZAPYTAJ O WYCENĘ
 • zaprojektowanie lub redesign szaty graficznej czasopisma
  ZAPYTAJ O WYCENĘ